instruktor GWO

Instruktor GWO – Train The Trainer

Program szkolenia Train The Trainer – Instruktor GWO

Grupą docelową kursu stanowią wyszkoleni technicy, którzy pragną rozpocząć działalność trenerską i traktować ją jako główne źródło dochodu. Oczywiście instruktor GWO, po szkoleniu, zdobędzie kompetencje z wiedzy merytorycznej i praktycznej nauki przekazywania wiedzy kursantom. Zapraszamy na zajęcia ochotników z zacięciem dydaktycznym i doświadczeniem w branży OZE. Nasz kurs zostanie poparty certyfikatem, dlatego po zajęciach będziesz mógł podjąć pracę w dowolnym ośrodku szkoleniowym.

GWO Train The Trainer by Global Wind Consulting

Program nastawiony jest na pracę nad dopracowaniem i ugruntowaniem tych elementów, które decydują o funkcjonowaniu na rynku szkoleniowym i budowaniu własnej przewagi na tle innych trenerów. W przeciwieństwie do innych szkoleń kładziemy nacisk na jak najefektywniejsze szkolenie. Zależy nam, by szkolony przez nas instruktor GWO obrał własny styl prowadzenia zajęć.

Nasza kadra to sztab specjalistów znających aspekt teoretyczny i praktyczny pracy w branży OZE. Przede wszystkim osoby prowadzące zajęcia mają doświadczenie związane z pracą przy serwisie turbin wiatrowych na całym świecie i mają w swoim portfolio niezliczoną ilość zajęć poprowadzonych na sali wykładowej i w warsztacie.

Zakres działań szkolenia:

Poszczególne obszary szkolenia skupiają się przede wszystkim na dwóch relacjach:

1. Z uczestnikami kursów:
– doświadczanie procesu grupowego oraz różnych styli zachowań,
– nabycie kompetencji trenera, rozwiązywania trudnych sytuacji w grupie,
– wykształcenie własnego, unikalnego stylu komunikacji z grupą, ponieważ ugruntowanie tych cech wpływa na pozytywny feedback,
– uwagi i rekomendacje od grupy dotyczące mocnych stron instruktora.

2. Z pracodawcą:
– praca nad produktem szkoleniowym i sukcesywne doskonalenie go, by jeszcze bardziej spełniał oczekiwania klienta i realizował jego potrzeby,
– etyka relacji z pracodawcą,
– omówienie problemów okopywania się firm we własnych procedurach,
– problemy w ewolucji materiałów dydaktycznych,
– tworzenie materiałów prezentacyjnych,
– kreowanie atrakcyjnych i użytecznych pomocy do realizacji szkolenia,
– testowanie nowych rozwiązań,
– weryfikacja zdobytej wiedzy, ewaluacja.

Zasada jest prosta, my trenujemy, a Ty trenujesz innych po kursie. Wiele osób jest zmęczona pracą serwisanta, ponieważ odbywa się ona w trudnych warunkach i z dala od domu. Nasza oferta to znakomita okazja, by przekuć swoje doświadczenie w realne zyski.

Jeżeli jesteś zainteresowany szkoleniem napisz do nas i zapisz się na zajęcia. Jesteśmy pewni, że warto inwestować w przyszłość, ponieważ branża OZE ciągle się rozwija. Być może wybierzesz inne nasze kursy?