instruktor GWO

Instruktor GWO – Train The Trainer

Grupę docelową kursu stanowią wyszkoleni technicy, którzy pragną rozpocząć działalność trenerską i traktować ją jako główne źródło dochodu. Oczywiście instruktor GWO po szkoleniu zdobędzie kompetencje z zakresu wiedzy merytorycznej i praktycznej nauki przekazywania wiedzy kursantom. Zapraszamy na zajęcia ochotników z zacięciem dydaktycznym i doświadczeniem w branży OZE. Nasz kurs zostanie poparty certyfikatem i uprawnia do podjęcia pracy w dowolnym ośrodku szkoleniowym.

GWO Train The Trainer by Global Wind Consulting

Program nastawiony jest na pracę nad dopracowaniem i ugruntowaniem tych elementów, które decydują o funkcjonowaniu na rynku szkoleniowym i budowaniu własnej przewagi na tle innych trenerów. W przeciwieństwie do innych szkoleń kładziemy nacisk na jak najefektywniejsze szkolenie. Zależy nam, by szkolony przez nas instruktor GWO obrał własny styl prowadzenia zajęć.

Program szkolenia Train The Trainer – Instruktor GWO

Nasza kadra to sztab specjalistów znających aspekt teoretyczny i praktyczny pracy w branży OZE. Przede wszystkim osoby prowadzące zajęcia mają doświadczenie związane z pracą przy serwisie turbin wiatrowych na całym świecie i mają w swoim portfolio niezliczoną ilość zajęć poprowadzonych na sali wykładowej i w warsztacie.

Zakres działań szkolenia

Poszczególne obszary szkolenia skupiają się przede wszystkim na dwóch relacjach:

1. Z uczestnikami kursów:
– doświadczanie procesu grupowego oraz różnych styli zachowań,
– nabycie kompetencji trenera, rozwiązywania trudnych sytuacji w grupie,
– wykształcenie własnego, unikalnego stylu komunikacji z grupą, ponieważ ugruntowanie tych cech wpływa na pozytywny feedback,
– uwagi i rekomendacje od grupy dotyczące mocnych stron instruktora.

2. Z pracodawcą:
– praca nad produktem szkoleniowym i sukcesywne doskonalenie go, by jeszcze bardziej spełniał oczekiwania klienta i realizował jego potrzeby,
– etyka relacji z pracodawcą,
– omówienie problemów okopywania się firm we własnych procedurach,
– problemy w ewolucji materiałów dydaktycznych,
– tworzenie materiałów prezentacyjnych,
– kreowanie atrakcyjnych i użytecznych pomocy do realizacji szkolenia,
– testowanie nowych rozwiązań,
– weryfikacja zdobytej wiedzy, ewaluacja.

Zasada jest prosta, my trenujemy, a Ty trenujesz innych po kursie. Wiele osób jest zmęczona pracą serwisanta, ponieważ odbywa się ona w trudnych warunkach i z dala od domu. Nasza oferta to znakomita okazja, żeby przekuć swoje doświadczenie w realne zyski.

Jeżeli jesteś zainteresowany szkoleniem napisz do nas i zapisz się na zajęcia. Jesteśmy pewni, że warto inwestować w przyszłość, ponieważ branża OZE ciągle się rozwija. Być może wybierzesz inne nasze kursy?